Про нас

Ми – “SOLOMIYA” – проєкт, що створено для покращення медичних послуг в Україні у сферах психічного здоров’я, невідкладної допомоги та травматології, а також медичної допомоги завдяки програмі доставки ліків. Наша мережа складається з українських та німецьких медичних закладів та координується Університетською клінікою Charité в Берліні. “SOLOMIYA” підтримується Програмою фінансування лікарняних партнерств GIZ та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Наша команда

Познайомтеся з нашою командою, яка працює над проєктом

Малек Бажбуж
Проф. д-р мед. наук
Ерік Хаан
Д-р мед. наук, PhD
Сольвейг Кемна
Лікарка
Валентина Мажбіц
Лікарка, канд. мед. наук
Софія Лагутіна
Лікарка
Ірина Басков
Клінічна психологиня
Беата Трилесник
Клінічна психологиня
Анастасія Лакус
Студентка медичного факультету
Себастіан Вайн-Банінг
Лікар-психіатр на стажуванні
Ірина Брезвін
Проєктна менеджерка
Олеся Скрипнікова
Адміністраторка
Анелія Касенов
Психологиня, магістр наук
Верена Кольбреннер
Психологиня, магістр наук
Ліза Корнійко
Лікарка, Магістр охорони здоров‘я
Іріс Гайгенмюллер
Спеціалістка з питань онлайн-навчання
Марта Кун
Наукова співробітниця
Марі Сіденіус
Лікарка
Керем Бьоге
PD Dr. Dr. (Co-PI)

Партнерські заходи

Презентація команди проєкту “Solomiya” в
лікарні Charité (проф. Малек Бажбуж)

15 вересня 2022 року

Обмін досвідом з колегами-медиками та менеджерами з Міністерства охорони здоров’я України, а також співробітниками проєкту “Solomiya” в кампусі Бенджаміна Франкліна. Спільна презентація Charité, очікування та потреби з точки зору партнерів.

Перша конференція партнерства в галузі охорони здоров’я
Україна / Німеччина

4 липня 2023 року

Понад 150 лікарів та медичних працівників з Німеччини та України зібралися разом, щоб обговорити наслідки війни, трансформацію та стійкість української системи охорони здоров’я в Університетській клініці Chаrité. Захід було спільно організовано програмою “Hospital Partnerships” Deutsche Gesellschaft fur International Zusammenarbeit (GIZ) та Університетською клінікою Chаrité в Берліні. Конференція включала надихаючі виступи Олексія Макеєва (Посла України в Німеччині), професора Сергія Дуброва (Першого заступника міністра охорони здоров’я України), Свеньї Шульце (Міністра економічного розвитку та співробітництва Німеччини) та Карла Лаутербаха (Міністра охорони здоров’я Німеччини). День натхнення, співпраці та взаємодії; мережа партнерів, що склалася під час цієї конференції, сприятиме відновленню та довгостроковому зміцненню системи охорони здоров’я в Україні.