Проєкти

Тут ви можете побачити проєкти, над якими працювала наша команда фахівців.
Це продукти нашої праці, якими ми пишаємося.

Воркшопи та тренінги

Наша мета – забезпечити необхідними ліками низку провідних психіатричних лікарень у різних регіонах України та підтримати безперервність лікування високоякісними препаратами. Перша партія була доставлена в травні 2022 року, і ми продовжуємо доставляти ліки в наші партнерські медичні заклади. Ми вдячні за підтримку Zentral-Verband der Ukrainer in Deutschland (ZVUD) e.V. та WBC Cares Ukraine, які допомогають нам досягти нашої мети.

Платформа електронного навчання

Під час війни продовжувати здобувати медичну освіту в Україні важче, ніж зазвичай. Значна частина населення стикається з внутрішнім і зовнішнім переміщенням. Це також впливає на медичних та академічних працівників. З огляду на це, Solomiya у партнерстві з кількома українськими та німецькими медичними університетами розробляє онлайн-програму, яка охоплює теми з психіатрії, психотерапії, травматології, невідкладної допомоги та реабілітаційної медицини. Наша мета – створити легкодоступну освітню онлайн-програму для підтримки безперервного забезпечення необхідної медичної підготовки.

Чат-бот “Друг”

Чат-бот “Друг” – це безкоштовний цифровий психосоціальний сервіс, який містить науково обґрунтовані вправи та рекомендації для корекції стресових станів у постраждалих від війни в Україні. Його найважливіша функція – перша психологічна допомога, яка надається за допомогою ефективного покрокового алгоритму дій, заснованого на останніх наукових дослідженнях. Окремою функцією є перенаправлення користувача відповідно до специфіки його стану до фахівця з питань психічного здоров’я. Такий підхід відповідає загальновизнаній моделі покрокової допомоги, яка базується на параметрах людських ресурсів та економічної ефективності. Чат-бот розроблений громадською організацією “Цифрова підтримка психологічного здоров’я” за підтримки проєкту ”Solomiya”.

Перевезення медичних вантажів

Наша мета – забезпечити необхідними ліками низку провідних психіатричних лікарень у різних регіонах України та підтримати безперервність лікування високоякісними препаратами. Перша партія була доставлена в травні 2022 року, і ми продовжуємо доставляти ліки в наші партнерські медичні заклади. Ми вдячні за підтримку Zentral-Verband der Ukrainer in Deutschland (ZVUD) e.V. та WBC Cares Ukraine, які допомогають нам досягти нашої мети.

Додаток Solomiya

Цей додаток було створено, щоб надати прості інструменти підтримки при хронічному стресі та проблемах зі сном. Він містить 6 основних модулів з різними навчальними та практичними вправами психокорекційного характеру. Протягом 6 тижнів кожен користувач отримує щоденні вправи, які можна легко інтегрувати в повсякденне життя.

Charité.Digital – допомога Україні

Психологічна та психіатрична відеоконсультація для біженців з України.

Як одна з найбільших академічних лікарень Європи, ми присвячуємо себе не тільки відмінним дослідженням, лікуванню та навчанню, а й благодійності. Це те, що означає назва “Шаріте”. Тому для нас важливо, що ми надаємо допомогу українському народу, де б він не знаходився. Залишати батьківщину, сім’ю та друзів іноді викликає стрес. Якщо ви відчуваєте стрес, якщо ви відчуваєте, що вам потрібна психологічна або соціальна підтримка, ми хотіли б запропонувати допомогу. Саме тому ми прагнемо надавати допомогу в рамках програми “Ukraine-Help”.

Телемедицина

Починаючи з липня 2022 року проєкт “Solomiya” було розширено новим напрямком – телемедициною. Технологія, яка застосовується в межах проєкту “Solomiya”, дозволяє німецьким лікарям та українським фахівцям працювати разом у різних місцях для надання допомоги пацієнтам в Україні. Окрім рекомендацій щодо лікування, лікарі можуть допомагати з діагностикою та бути присутніми на операціях чи втручаннях на відстані. Проєкт телемедицини зміцнює систему охорони здоров’я в Україні та підтримується Міністерством охорони здоров’я України.

Тренінг з наративної експозиційної терапії (NET)

NET Training (тренінг з наративної експозиційної терапії) – це травмо-орієнтований метод психотерапії, що є науково обґрунтованим методом з доведеним позитивним впливом на людей з досвідом війни (цивільних і військових). Тренінг складається з лекцій з міжнародними експертами, демонстрацій, опрацювання практичних занять та супервізій для українських фахівців у сфері психічного здоров’я. Проєкт реалізується спільно з нашими партнерами – vivo international e.V. та університетом міста Констанц.